PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6521}

Tajemnice oceanu

Deep Blue
7,5 574
oceny
7,5 10 1 574
Tajemnice oceanu
powrót do forum filmu Tajemnice oceanu

deep blue

ocenił(a) film na 7

Całkiem udany film dokumentalny, który warto obejrzeć ze względu na fantastyczne zdjęcia. Już dawno nie widziałem tak wyrazistych, pięknych i dokładnych obrazów przyrody. Naprawdę momentami zapiera dech gdy się na nie patrzy. Poza tym plusem "Tajemnic oceanu" jest ładna i dobrze współgrająca z obrazem muzyka, czasem nawet trochę dowcipna.

Co mnie denerwowało w filmie to zdecydowanie za mało komentarzy do niektórych scen, przez co widz niczego nowego się nie uczy i niestety chyba przez to za dużo z filmu nie zapamięta. Co gorsze, gdy już jakiś komentarz się pojawia to jego treść jest tak oczywista, że można by znowu z niego zrezygnować. Tak więc "Tajemnice oceanu" są bardziej pięknym zlepkiem scen do podziwiania, niż filmem z którego czegoś nowego byśmy się mogli dowiedzieć. Ale i tak warto obejrzeć ten film

7/10

P.s. Żałuję, że nie mogłem obejrzeć tego dokumentu w kinie. Wrażenia pewnie byłyby jeszcze większe...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones